Çözüm Ortaklarımız 2018-06-07T17:43:22+00:00

Çözüm Ortaklarımız

Vesocclude Medical LLC

2005 yılında Raleigh, Kuzey Carolina, ABD’ de kurulmuş bir tıbbi cihaz şirketi olan Vesocclude Medical LLC, kardiyovasküler cerrahi, genel cerrahi, üroloji ve jinekoloji alanlarına yönelik ligasyon ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünleri arasında titanyum ligasyon klipsleri, polimer ligasyon klipsleri, açık cerrahi ligasyon uygulayıcıları, endoskopik uygulayıcılar ve kartuş sistemleri bulunmaktadır. Robotik kalıp teknolojisi ile ürettiği ligasyon ürünleri sayesinde dünya çapında saygın bir yer edinmiş olan Vesocclude Medical LLC, Ağustos 2015’ de dünyanın en büyük cerrahi ekipman ve malzeme sağlayıcılarından biri olan Symmetry Surgical Inc. tarafından satın alınmıştır. Vesocclude Medical LLC, faaliyetlerini halen Symmetry Surgical Inc., çatısı altında sürdürmektedir

Wondfo Biotech Co., Ltd.

1992 yılında kurulmuş olan Wondfo Biotech Co., Ltd., POCT cihazları ve test kitleri alanına odaklanan en eski biyoteknoloji şirketlerinden biridir. Guangzhou, Çin Halk Cumhuriyeti’ nde yer alan merkez ofisinin ve üretim tesislerinin yanısıra San Diego, ABD’ de bir araştırma laboratuvarına, Chicago, ABD’ de bir şubeye ve farklı ülkelerde 11 yerel ofise sahiptir. Wondfo Biotech Co., Ltd., kaliteli ürünleri ve profesyonel hizmetleri ile dünya çapında iyi bir şöhret kazanmıştır. CE sertifikaları, FDA sertifikaları, ISO 9001 : 2008 ve ISO 13485 : 2012 kalite sistemi belgelerine sahiptir. Günlük üretim kapasitesi 1,5 milyon test bandına ulaşan Wondfo’ nun satış ağı 120’ den fazla ülkeyi kapsamaktadır. Wondfo ayrıca profesyonel distribütörlere ve ortaklık kuruluşlarına bir dizi özelleştirilmiş hizmet sunmaktadır.

Getein Biotechnology Co., Ltd.

Getein Biotechnology Co., Ltd., Mart 2002’ de Nanjing, Çin Halk Cumhuriyeti’ nde kurulan ve çalışmalarını Zhongshan Bilim ve Teknoloji Parkı’ nda sürdüren bir biyoteknoloji şirketidir. CE sertifikası ve ISO 13485 kalite sistemi belgesine sahip olan şirket, POCT cihazları ve test kitleri üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Ürün portföyü içinde kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıklar, böbrek rahatsızlıkları, sepsis, onkozis ve diğer hastalıkların tanısına yönelik test kitleri ve kantitatif immünoassay analiz cihazları yer almaktadır. Şu anda 20’ den fazla ulusal patente sahip olan Getein Biotechnology Co., Ltd., tüm dünyada rekabetçi bir biyoteknoloji şirketi olma kararlılığı ile hızlı biçimde büyümektedir. Şirketin dünya çapındaki yıllık satış hacmi 500 milyon USD’ ın üzerindedir.

Rayto Life and Analytical Sciences Co., Ltd.

Rayto Life and Analytical Sciences Co., Ltd., IVD teknolojileri ve yazılımları alanında faaliyet gösteren bir üretici şirkettir. Klinik kimya, koagülasyon, hematoloji, idrar ve eliza alanlarında üretim yapan şirketin ürünleri 100’ den fazla ülkede satılmaktadır. CE sertifikaları ile ISO 9001 : 2003 ve ISO 13485 : 2003 kalite sistemi belgelerine sahip olan şirketin ar-ge merkezi, üretim tesisleri ve merkez ofisi Shenzhen, Çin Halk Cumhuriyeti’ nde yer almaktadır. Buna ek olarak Pekin, Shanghai, Guangzhou, Shenyang, Xian’ da bölge ofisleri ve dünya genelinde 60’ dan fazla distribütörü ile yaygın bir satış ve pazarlama ağına sahiptir. Son yıllarda ar-ge alanına büyük yatırımlar yapan Rayto Life and Analytical Sciences Co., Ltd.’ in biyomedikal araştırmalar, yazılım teknolojileri, hassas makine ve mekanik yapı tasarımı, otomasyon, fotoloji gibi alanlarda uzmanlaşmış geniş bir ar-ge ekibi bulunmaktadır. Rayto Life and Analytical Sciences Co., Ltd. tarafından üretilmiş olan 100.000’ i aşkın tıbbi analiz cihazı dünya çapında halen aktif olarak hizmet vermektedir.

ZONCI Technology Development Co., Ltd.

ZONCI Technology Development Co., Ltd., tıbbi tanı sistemleri alanında üretim, ürün geliştirme ve satış yapan bir yüksek teknoloji şirketidir. Changping Bilim ve Teknoloji Parkı’ ndaki bilimsel araştırma ve üretim tesislerinde faaliyet gösteren şirket CE sertifikası ile ISO 9001 : 2007 ve ISO 13485 : 2007 kalite sistemi belgelerine sahiptir. Tam otomatik koagülasyon sistemleri ve reaktifleri alanında uzmanlaşan ZONCI Technology Development Co., Ltd.’ in ürünleri dünya çapında 50’ den fazla ülkede kullanılmaktadır.

Healgen Scientific LLC

Healgen Scientific LLC, 2007 yılında bir grup bilim insanı tarafından Houston, Texas, ABD’ de kurulmuş olan bir biyoteknoloji firmasıdır. Yüksek teknolojili sağlık ürünleri geliştirmek amacıyla Orient Gen Biotech Co. Ltd. ile işbirliği yapan Healgen Scientific LLC daha sonra Orient Gen Biotech Co. Ltd. tarafından satın alınmıştır. Üretim faaliyetlerini halen Houston, Texas, ABD’ deki tesislerinde sürdüren Healgen Scientific LLC, yüksek kaliteli immünoassay testleri ve cihazlarının üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. ABD başta olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Güney Asya, Afrika ve Latin Amerika’ daki 80’ den fazla ülkeye ürün ve hizmet sağlayan Healgen Scientific LLC, bilim insanlarının ve sağlık profesyonellerinin Ar-Ge ve klinik hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı ve onlara bu yolda ilham vermeyi öncelikli amaç edinmiştir.